sobota, 17 lipca 2010

Lipcowe dni.

Upały chyba każdemu z Nas dały się mocno we znaki,najgorzej odczuwają to osoby z wszelkimi przypadłościami zdrowotnymi,starsze i zwierzaki.Co do tych ostatnich,to nasz czternastoletni pies nie ma nawet sił "dowlec" się do drugiego piętra w te upały.Jednak nie o tym miał być dzisiejszy post.......miał być o powrotach,przyjaciołach i odwiedzinach.
Z racji poważnego już raczej wieku,mam swoje humory i priorytety, a to z kolei sprawia,że nieco odmienne spojrzenie na jedną sprawę może doprowadzić do kilkumiesięcznej ciszy....która tak naprawdę jest czasem na przemyślenia i dostrzeżenia,że się za kimś -tak od siebie odmiennym-tęskni,za codziennymi pogaduchami,za śmiechem i nerwami,za wrzeszczącymi dziećmi i czasem,który spędza się razem.Bo musicie wiedzieć,że z tą Dziewczyną tyle mnie łączy ile dzieli,a dzięki wspólnym zainteresowaniom również Ją znacie.To Magda z
http://pod-niebem-pelnym-cudow.blogspot.com/.Jest pracowita i pełna zapału,ma artystyczną duszę i w przeciwieństwie do mnie, uwielbia nocne nasiadówki.A wyniki jej pracy same widzicie jak wyglądają.
Lipiec obfituje  w odwiedziny,jedni urlopy spędzają w rodzinnych domach,bo na co dzień bywają w "odległych krainach",inni w poszukiwaniu sensu życia podróżują i podglądają życie innych,bliskich sobie osób.Jedną z takich osób jest Przyjaciółka mojej Połówki.Wszystkie Nasze spotkania obfitują w wiele emocji,we wspomnienia,długie godziny spędzamy na pogaduchach i nie tylko....Właśnie od NIEJ otrzymałam cudownego anioła ( nie pierwszego z resztą) i ....uroczego misia,jako przypomnienie gdzie przebywa.

I jeszcze słów kilka o moim wolnym czasie,dużo przedmiotów czeka na pomalowanie,jeszcze więcej jest pomalowanych i czeka na decu...niebawem pewnie podzielę się z Wami moją kolekcją "ażurków", a na koniec coś,co mnie zainspirowało i czeka na lepszy czas.
Pozdrawiam serdecznie..........

9 komentarzy:

 1. sliczne prezenty otrzymalas! ciekawa jestem co zrobisz z tej inspiracji na zdjeciu...
  Pozdrawiam
  xxx

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne prezenty. A Magdę troszkę znam.Co prawda tylko wirtualnie ale i z tego się cieszę.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezenciki swietne jak milo jest dostawac owe.
  Azurkowa deseczka przepiekna, ciekawe co z niej wymodzisz.
  Ja jestem z tych co na urlop jada do rodziny bo na co dzien bardzo daleko od siebie mieszkamy.
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiku: mam dwa pomysły,a pewnie wygra ten,który będzie najbliższy sercu podczas pracy,

  AAgaa:blogowe znajomości to bardzo dobra sprawa,poświęcę temu któregoś posta,bo mam dużo do napisania,

  Anetko:rodzina to podstawa i bardzo dobrze mieć z Nią dobre stosunki,bo nigdy nie wiadomo,kiedy będzie potrzebne rodzinne wsparcie w jakiejkolwiek sprawie.

  Pozdrawiam Was Dziewczynki serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. ważne są przyjaźnie te które nie oczekują tylko po prostu są a w razie potrzeby służą pomocą.. a każdy z nas przecież dobrze wie, że żeby brać trzeba dawać... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej ! Bardzo przepraszam, że piszę komentarz nie na temat Twojego wpisu ale mam bardzo dużą prośbę. Chcę zrobić prezent dla mojej dziewczyny, która jest teraz za granicą i tym samym sprawić jej radość kiedy wróci. Jednakże by to zrobić potrzebuję do tego Twojej pomocy. Zgodzisz się mi pomóc ?

  Jeśli tak podaję linka:

  [LINK] -> PREZENT DLA KURCZAKA

  OdpowiedzUsuń
 7. Basiu, prezenty cudne dostałaś, a tym ważniejesze i piękniejsze, że od Przyjaciela - bo jak powiedział Cyceron :Wykeślić ze świata przyjaźń to jakby zagasić słońce na niebie, gdyż niczym lepszym ani piękniejszym nie obdarzyli nas bogowie". pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Sentimental Living!
  Prawdę powiedział Cyceron,tym bardziej,że tylko Ci są przyjaciółmi,którzy są z Tobą na dobre i złe,a jak wiadomo tych cięższych chwil w życiu jest zdecydowanie więcej.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Lipiec to dobry czas na wakacje i odpoczywanie od codziennych obowiązków i nawet hobby ;) energia odnawialna musi się napełnić by mieć świeżą głowę pomysłów ;)

  OdpowiedzUsuń